ua en ru

"Це борець": хорватський генерал привітав українців і назвав Бандеру своїм героєм (відео)

"Це борець": хорватський генерал привітав українців і назвав Бандеру своїм героєм (відео) Фото: Желько Гласнович (facebook.com zeljkoglasnovic)

Він вважає, що саме лідер ОУН для нього є прикладом

Генерал хорватської армії і депутат парламенту Желько Гласнович привітав українців з Днем перемоги над нацистами у Другій світовій війні. При цьому він заявив, що Степан Бандера – його герой. Відповідне відео було опубліковано на каналі Vortex C14 в YouTube.

"Разом Україна і Хорватія з Божою підтримкою встоять проти нащадків комуністів і більшовицької орди. Хочу сказати, що особисто для мене Степан Бандера – це один з моїх героїв. Він був убитий КДБ-ФСБ. Це борець за український народ і незалежність України. Ми не можемо забувати таких особистостей, тому що це частина нашої історії", - сказав Желько Гласнович.

Відео: Желько Гласнович (youtube.com/Vortex C14)

Генерал хорватської армії закликав українців берегти свою ідентичність, історію, віру й релігію.

Нагадаємо, в Одесі зворушливо привітали 97-річного ветерана з 9 травня.

Варто відзначити, що ветерану, який не може самостійно вийти з дому, влаштовують подібний сюрприз вже другий рік поспіль.

"Одеський військовий оркестр зіграв під вікнами 97-річного ветерана, який не може вийти з квартири", - повідомили в мережі.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні