ua en ru

"Це колишні подружки": у школі розповіли про учениць, які влаштували "бої без правил" в Херсонській області

"Це колишні подружки": у школі розповіли про учениць, які влаштували "бої без правил" в Херсонській області Фото: Дівчата жорстоко побилися (pixabay.com/ru/users/Pavlofox)

Бійку дівчаток спостерігали їхні однолітки, але ніхто не втрутився

Школярки з Каховки, які влаштували публічні кулачні бої, раніше були подругами. Про це розповіли в навчальному закладі, передає ТСН.

"Зараз в соціальних мережах йде якась власна життя особлива. Це колишні подружки", - зазначила заступник директора Каховської школи №3 Ірина Липунова.

Шкільний психолог вважає, що подібні інциденти, як влаштували дівчата з восьмого і дев'ятого класу, сприймаються як героїзм.

"Це все у фільмах сприймається, як героїзм. Тому ця норма переноситься на власну норму поведінки. І це не сприймається, як щось виняткове. Для них це в нормі – себе захистити, а скоріше, себе показати", - розповіла шкільний психолог Вікторія Ткачук.

Відео: В Каховці дівчата влаштували бійку (tsn.ua)

"У цій ситуації знайти винних, хто конкретно винен, дуже складно. По-перше, є недоробки батьків, домашнього виховання. Можливо, десь, я з себе не знімаю відповідальність, можливо, школа не в повній мірі їх залучала до роботи", - зазначив директор Каховської школи №1 Віктор Пендальчук.

Одна зі школярок вважається важким підлітком. Вона стоїть на обліку в правоохоронних органах за бійки. А ось у її "суперниці" хороші характеристики. Вона розповіла, що йшла на зустріч з подругою просто поговорити.

В поліції відкрили виробництво за нанесення тілесних ушкоджень.

"Розслідується, рішення буде прийнято після отримання результатів судово-медичної експертизи. Зараз проводяться невідкладні слідчі дії", - розповів заступник начальника Каховського відділу поліції Валерій Пестрецов.

Нагадаємо, що у Херсонській області школярки влаштували жорстоку бійку.