ru ua

"Це деградація": у мережі обговорюють вручення української музпремії

"Це деградація": у мережі обговорюють вручення української музпремії Фото: "M1 Music Awards" (www.instagram.com/nadyadorofeeva)

Українці дивувалися від оголошених переможців

У мережі висміяли церемонію нагородження музичної премії "M1 Music Awards. III елемент".

Користувачі мережі дивувалися, хто визначав переможців і як взагалі давали премії. Так, у соцмережах обговорювалося отримання дуетом Потап і Настя премії "За внесок у розвиток національної індустрії"

"Ось, наприклад, лауреати премії за внесок у розвиток національної індустрії. Щоправда, не уточнюють який саме. Індустрії розрідження мізків?" – писали Рагулі у Facebook.

Українці під постом також коментували вручення музичної премії.

"Якщо Потап і Настя - це розвиток, то мені важко навіть уявити, що таке деградація", - пише Olesia Zhu.

"У розвиток національної індустрії жлобів? Те ж питання задаю всім - " Яке відношення до національної музичної індустрії мають всі ці виконавці? ", - пише Наталія Зуйкова.

"Ярмарок марнославства, топтання бажаючих поторгувати обличчям у ведучих!" - пише Аріна Бірюкова.

"Я б сказала, що, швидше за все, це премія за показ розвитку національної індустрії. Тепер всім стало зрозуміло, як і хто розвивається в "стилі собачки!" - пише Uliasia Sonechko.

"Що ще від них чекати? Вони годують аудиторію неїстівним, ось і нагороджуються, м'яко кажучи, сумнівні персонажі", - пише Тетяна Пашко.

"Яка ще національна? Жодної пісні українською мовою!" - пише Василь Василевич.

"Це деградація": у мережі обговорюють вручення української музпремії

"Це деградація": у мережі обговорюють вручення української музпремії

Зазначимо, що церемонія нагородження музичної премії "M1 Music Awards. III елемент" відбулася в київському Палаці спорту.