ua en ru

"Це може бути екстазі": Ківа запідозрив Добкіна-молодшого у вживанні психотропів

"Це може бути екстазі": Ківа запідозрив Добкіна-молодшого у вживанні психотропів Фото: Дмитро Добкін (telegraf.com.ua)

Екс-глава департаменту по боротьбі з наркозлочинністю прокоментував поведінку Дмитра Добкіна у Верховній Раді

Ілля Ківа вважає, що причиною такої дивної поведінки нардепа могло послужити вживання психотропних речовин. Про це він повідомив у телефонній розмові з ТСН.

"На мою суб'єктивну думку, те, що я бачу, це людина прийняв і наслідки того, що він прийняв – це моторика, це його дії, це його психоневрологічне стан, розширені зіниці, тремор рук, неможливість сфокусуватися на одній точці. Для мене, як людини, який стикався в роботі з різними випадками наркотичного сп'яніння – це наркотичне сп'яніння після вживання психотропів. Це може бути як "екстазі" так і будь-який інший синтетичний наркотик", – сказав Ківа.

Колишній наркоборець вважає, що політикам слід проходити перевірки на вживання наркотиків.

"Ми маємо найвищий орган влади, в якому знаходяться люди у стані наркотичного сп'яніння. Які ми можемо очікувати закони? Ці люди впливають на життєві процеси всієї держави. І сьогодні стоїть дуже гостро питання – може, кожному треба проходити тестування? Може, спікерові Верховної Ради треба виявляти таких людей? Ця ситуація не може залишитися без покарання", – упевнений екс-голова департаменту МВС.

Нагадаємо, Добкин-молодший пояснив свою поведінку в Раді.