ua en ru

"Це наркоман, накачаний наркотиками": журналіст знайшов яскравий опис Росії

"Це наркоман, накачаний наркотиками": журналіст знайшов яскравий опис Росії Фото: facebook.com welcome2018

За його словами, РФ існує як штучна система

Росія схожа на наркомана, накачаного наркотиками. Таку думку висловив відомий журналіст Айдер Муждабаєв в інтерв'ю "Апострофу".

Він зазначив, що на РФ сильно впливає США і адміністрація Дональда Трампа.

"Але в Штатах теж система розладнана. Трамп – це для американського держави невесела історія. У Білому домі, як вони кажуть, весь час двері відкриті, тобто він весь час змінює кадри. Він непослідовний у багатьох речах. Зате популярність його зростає. Трампизация світу, звичайно, фантастична, коли обирають таких несистемних політиків. Дуже важко з Трампом мати справу, американцям теж. Але, звичайно, там йому не дадуть зовсім розв'язатися. Я думаю, якщо б у Трампа була повна свобода рішень, він давно б уже з Путіним поділив світ навпіл, і вони б вже з блондинками випивали на яхті. Думаю, так би було. Але ця чортова Америка не дає йому так зробити", - сказав він.

Відео: Айдер Муждабаєв (youtube.com/Апостроф)

Муждабаєв вважає, що санкції США проти РФ посиляться, але на це потрібен час.

"А чим це закінчиться, всім зрозуміло. Цієї Росії не буде, вона не може існувати в такому вигляді. Це штучна система, яка просто тримається на нафтових сверхденьгах. Це наркоман, накачаний наркотиками. Питання – коли. Але це залежить не від нас, а від людей, у яких є комерційні інтереси. Такі люди є і в Україні. Коли ми вимагаємо від санкцій Заходу, Захід слушно вказує: а чому у вас бізнес з Росією?" - сказав він.

"Коли блокада Криму почалася в 2015 році, думали, що жарт і що потім будуть пускати. Але нікого не пустили. Досі нікого не пускають. Вже уряд заборонив, президент заборонив. Тепер вони возять через Харків навколо ОРДЛО. Росія дає українським виробникам митні пільги, щоб вони це коло робили до Криму, щоб вони туди завозили, в Криму хороший попит на українську продукцію, там люди хочуть українську їжу. І під виглядом Криму куди завгодно везуть. Торгівля йде активно, дуже багато в нашій владі зав'язані з росіянами. Коли половина нерухомості в Києві належить російським, це все одно, якщо б пів-Москви Гітлеру належало в 1943 році. Така у нас гібридна війна", - підсумував журналіст.

Раніше журналіст пояснив психологію росіян.

Хайп таксі #13 чи варто розірвати дипвідносини з Росією