ru ua

"Це проблема толерантності до вибору життя": Емоційний пост відомого волонтера розбурхав соціальну мережу

"Це проблема толерантності до вибору життя": Емоційний пост відомого волонтера розбурхав соціальну мережу Фото: Марш рівності в Києві (РБК-Україна)

Слова Ярової викликали потужну реакцію з боку користувачів мережі

Волонтер Дана Ярова написала сильний і актуальний пост про громадянські права ЛГБТ-спільноти в Україні нікому — не дозволено порушувати конституційні права людей. Дана інформація з'явилася в Facebook на сторінці Ярової.

За словами волонтера, всі, хто спекулює на темі моралі та сімейних цінностей "за**али зі своїми протестами проти парадів".

"Люди з іншою сексуальною орієнтацією, діти з особливими потребами, люди з обмеженими можливостями, люди ослабленою психікою, childfree, багатодітні сім'ї, люди які вибирають кар'єру, а не сім'ю, люди вибирають іншу віру, всілякі колекціонери всякої h**ni", — написала Дана.

"Я спеціально усіх в один ряд. Тому, як проблема одна. Це проблема толерантності до вибору життя, способу життя чи обставин життя іншої людини", — підкреслила Ярова.

"Так хто вам дає право втискати чужі життя і долі свого вузький світогляд? Совкове минуле? Коричнева форма? Колготки з витягнутими колінами і ходіння строєм? Не розумієте чогось? Пройдіть повз", — порадила блогер.

"Не втискується у ваш світ, обходьте стороною. А то прям проблема століття, люди раз у рік виходять на вулиці сказати про те, що вони є, вони інші, вони мають такі ж права, як інші члени суспільства", — пише Ярова.

Також волонтер нагадала, що в Україні є реальні проблеми, з якими потрібно боротися – насильство в сім'ях, зґвалтування, статистика абортів і кількість п'яних ДТП.

altСкріншот поста облікового запису facebook.com/dana.yarovaya

Тим часом у мережі відреагували на Марш рівності в Києві.