ua en ru

І це не Росія: Портніков назвав головного ворога України

І це не Росія: Портніков назвав головного ворога України Фото: Віталій Портніков (facebook.com/portnikov)

Журналіст написав обурений пост у соцмережі

Головний ворог українців - не Володимир Путін і не Росія, а агресивне невігластво. Таку думку озвучив відомий журналіст і публіцист Віталій Портніков на своїй сторінці в Facebook.

"Мене вже не дивує, коли деякі мої передплатники тут, у соціальних мережах, щиро насміхаються над видатними діячами мистецтва, творчість яких вони не можуть і не хочуть зрозуміти – авжеж, не "Свати", – обурюється журналіст.

Це невігластво, додає Портноков, проявляється в неосвіченості в історії мистецтв, незнанні фактів і в неповазі до інститутів.

"Презирство до власної держави і закону продовжується у презирстві до авторитету світового значення інституцій, така людина дійсно не здатна зрозуміти вагу власного художнього мислення й вагу авторитету великого світового музею..." – вважає журналіст.

І це не Росія: Портніков назвав головного ворога України

Скріншот поста (facebook.com/portnikov)

"Живемо в одній країні, але як на різних планетах. І поки не навчимося поваги до фактів, до авторитетів, до самих себе – так і будемо жити", – додав Портніков.

Нагадаємо, раніше Портніков заявив, що анексія Криму Росією призвела до перетворення півострова в острів, відрізаний від ресурсів материкової України.

За словами журналіста, для російського керівництва важливо не освоєння, а утримання території, як у випадку з перетвореними в руїни Абхазією або Південною Осетією. "У такі ж руїни "визволителі" поступово перетворять і Крим. А Володимир Путін буде, як і раніше, спокійно їздити на півострів – відкривати обеліски і відвідувати концерти. В Абхазію ж він їздить", - зазначив Портніков.