ru ua

"Це спам": Мустафа Найєм розповів, за що заблокували його акаунт у соціальних мережах

"Це спам": Мустафа Найєм розповів, за що заблокували його акаунт у соціальних мережах Фото: Мустафа Найєм (facebook.com/spm.ucu.edu.ua)

Народний депутат стверджує, що це зачистка

Народний депутат Мустафа Найєм повідомив, що його сторінку в соціальній мережі Facebook заблокували через публікації про Геннадія Труханова. Відповідні скріншоти нардеп опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter.

Як стверджує Мустафа Найєм, причиною блокування його аккаунта стала інформація про громадянство міського голови Одеси Геннадія Труханова.

Зокрема, народний депутат опублікував скріншот сторінки Федеральної податкової служби РФ, де вказується, що документ, що посвідчує особу Геннадія Труханова – це паспорт громадянина Російської Федерації.

"Це спам": Мустафа Найєм розповів, за що заблокували його акаунт у соціальних мережах

Скріншот фото (twitter.com/mefimus)

"Судячи з усього, Геннадій Труханов почав зачистку мережі від згадок про російське громадянство. Мій Facebook-аккаунт заблокували на 24 години за повідомлення, що скріншот з федеральної податкової служби РФ за даними мера Одеси - це спам", - написав народний депутат Мустафа Найєм.

Він повідомив, що вже направив запит до Генеральної прокуратури, яка в свою чергу повідомила цю інформацію в СБУ. У Службі безпеки України повідомили, що справу передали в іншу інстанцію – Державну міграційну службу.

Крім інформації про Геннадія Труханова, народний депутат повідомив, що громадянство РФ присутнє і у іншого чиновника – у міського голови міста Добропілля Андрія Аксьонова. Цією справою займається прокуратура Донецької області.

Відомо, що акаунт народного депутата заблокований на 24 години.

"Це спам": Мустафа Найєм розповів, за що заблокували його акаунт у соціальних мережах

Скріншот поста (twitter.com/mefimus)

До речі, на початку травня на народного депутата Мустафу Найєма напали й стали відомі деталі про нападників.

Один з нападників на нардепа Мустафу Найєма виявився боксером. Про це повідомив Михайло Голуб на своїй сторінці в Twitter.

"Один з чеченців, які побили Мустафу Найєма, має відношення до боксерів BoomBox в Києві. Нехай у себе в Росії в Грозному б'ються", - написав Голуб.

Рекомендуємо подивитись: Як і чому проводилась депортація кримських татар з Криму

Відео: video.rbc.ua