ua en ru

"Це здоровенна махіна": волонтер розповів, чому світ не стане воювати проти РФ за Україну

"Це здоровенна махіна": волонтер розповів, чому світ не стане воювати проти РФ за Україну Фото: mil.ru

Багато країн залежні від Федерації

Світ не буде воювати за Україну, тому що його економіка так чи інакше зав'язана на Росії. Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповів відомий волонтер і блогер Роман Доник.

"Росія - це здоровенна махіна. Світові економіки всіх країн так чи інакше зав'язані на ній. І, подобається нам це чи ні, але Росія - не Північна Корея, яку можна просто "вимкнути", як ніби її й не було. Росія - вона є. І з нею вимушено рахуються всі", - зазначив Доник.

Волонтер вважає, що в такий вимушеної залежності криється причина того, що Захід не переходить до прямої військової підтримки України.

"У нас є Крим, який анексували. Вся світова спільнота висловлює стурбованість. Вже є санкції. Це добре, безумовно. Але давай уявимо, що Росія вдарила і забрала ще дві наших області. Скажімо, Харківську і Дніпропетровську. Як думаєш, що далі буде? Стурбованість. Можливо, вона буде жорсткіше. Але ніхто не підніме Тихоокеанський флот. Чи не полетять літаки, не поїдуть танки. Тому що ми - буферна зона. І нам пора усвідомити: що в цій буферній зоні буде відбуватися, хвилює, за великим рахунком, тільки нас", - сказав Доник.

"Чи не буде нас - завжди залишається Польща. З нами просто вигідніше мати справу. Ми не є членами НАТО. Всі зобов'язання, які існували по відношенню до нас - порушені. Будапештський меморандум? Так нафіг! Ну відняли у нас Крим і по половинці від двох областей - і що?" - додав волонтер.

Раніше в мережі показали страшні фото зруйнованого селища Широкино під Маріуполем.

"Це як ДАП, але тільки не так розпіарений і розкручений мем - тому що відвойовували його у росіян в на початку 2015 роки не "завдяки", а всупереч - усього, у тому числі наказами з Генштабу", - сказано в повідомленні.

Хайп таксі #12 з чого потрібно почати змінювати країну