ua en ru

Евакуювали 500 учнів: у Рівненській області підліток розпилив у школі сльозогінний газ

Евакуювали 500 учнів: у Рівненській області підліток розпилив у школі сльозогінний газ Фото: Сльозогінний газ (flickr.com zachreeder)

Мати школяра звинувачують у невиконанні батьківських обов'язків

У Рівненській області понад 500 учнів евакуювали 23 листопада з будівлі Городищенської загальноосвітньої школи. Учень 11 класу під час перерви розпилив з балончика сльозогінний газ. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Волинської області, передає "Ритм".

"16-річний підліток, який перебуває на внутрішньому шкільному обліку, як порушник дисципліни, після закінчення першого уроку в коридорі навчального закладу розпилив сльозогінний газ", – повідомили в поліції.

Директор школи прийняла рішення терміново евакуювати 543 учнів, в результаті чого було зірвано навчальний процес. Дітей відпустили додому, ніхто з них не постраждав.

Винуватець інциденту спілкується з поліцейськими сектора ювенальної превенції.

За фактом дрібного хуліганства в його відношенні буде складено адміністративний протокол. Матері школяра планують вручити адмінпротокол за невиконання обов'язків по вихованню дитини. Про це повідомив старший інспектор з ювенальнои превенції Микола Серкебаєв.

До речі, за невдоволення батьків "поборами" страждають школярі.

Юристи ще раз нагадують, що збір грошей з батьків допускається виключно за їх бажанням, в іншому випадку педагоги займаються здирництвом.

"У цьому випадку батьки мають право заявити в поліцію, а також повідомляти про вимаганнях в управління освіти", — розповів юрист Юрій Білоус.

Але, як показує практика, скарги особливо не допомагають. Оксана, чий син вчиться у школі на Шулявці, розповіла таку історію:

"Одного першокласника намагаються вижити зі школи через те, що його батько зробив зауваження педагога. Дитину не випускають до туалету. Я написала заяву в департамент освіти КМДА, педагогу зробили догану. Але факти жорсткого ставлення до дітей нікуди не поділися", - розповіла мама дитини.