ua en ru

Євген Коноплянка назвав свого тренера боягузом

Євген Коноплянка назвав свого тренера боягузом Фото: Євген Коноплянка (instagram.com/konoplyanka.official)

Український футболіст має намір покинути склад "Шальке"

Відомий футболіст, півзахисник збірної України Євген Коноплянка назвав тренера "Шальке", який не дає українському спортсмену грати, боягузом. Українець заявив, що піде з клубу, якщо його тренер залишиться.

"Мабуть, у мене таке вперше. Навіть у "Севільї" у мене було більше практики, і я приїжджав у збірну з хорошими кондиціями. Зараз я вже впорався з психологією. Закінчився чемпіонат, і я вже можу дивитися вперед, розглядати інші варіанти. Я і не приховував, що "Шальке" вже викупив мій контракт за 15 мільйонів євро. Це була як би оренда з автоматичним переходом на викуп. За пару днів до закриття трансферу у них просто не було бюджету, тому вони так домовилися. Краще б мене купили за 5 мільйонів, але я б грав, щоб мене цінували. Нічого, це робить сильнішими", - зазначив Коноплянка.

"З Вайнцірлем розмова була, але він сам не розумів, що мені говорити. У нього немає логіки. Я скільки разів зустрічався з ним і з директором, але у них не було пояснень. "Шальке" – серйозний клуб з фанатами, але прийшов чоловік і влаштував безлад, не побоюся цього слова. Думаю, йому не дозволять цього робити далі. Я назвав Вайнцірля боягузом, бо він викликав мене через перекладача і переговорив хвилину. Я не зміг багато чого сказати, тому що не говорю німецькою", - розповів футболіст.

"Я залишу будь-яку команду, де не граю, навіть якщо це "Барселона". Піду куди завгодно, головне – грати. Ні за що не покинув би "Севілью", якби знав, що йду в таку яму. Якщо тренер залишається, я 100% йду. Спортивний директор це знає. Для мене зараз важливо навіть грати на тренуваннях. На мене дивиться тренер і каже, що і як я роблю. Це просто задоволення. Все справедливо. Якщо я не в формі, і не заслуговую на місце в складі, я це зрозумію. Це футбол, це конкуренція", – додав Коноплянка.

Відео: Веб-конференція Коноплянки (facebook.com/footballhubua)

Раніше повідомлялося, що "Шальке" шукає футболіста на позицію Коноплянки.