ua ru

Євробачення 2017: Квитки на фінал конкурсу "розлетілися" за 15 хвилин

Євробачення 2017: Квитки на фінал конкурсу "розлетілися" за 15 хвилин Фото: Євробачення 2017

Повідомляється, що залишилися квитки для людей з обмеженими можливостями, але вони заброньовані

Усі квитки на фінал музичного конкурсу Євробачення 2017, який відбудеться у Києві 13 травня, розкупили протягом перших 15 хвилин після старту продажу. Про це повідомили представники офіційного сервісу з продажу квитків concert.ua, пише видання "Подробности".

"Всі квитки на великий фінал Євробачення продали, залишилися тільки квитки для людей з обмеженими можливостями, які вже заброньовані", - сказали в агентстві з продажу квитків.

ЗМІ повідомляють, що ажіотаж з квитками був небувалий. Не всім бажаючим дісталися омріяні квитки.

Багато скаржилися, що їх не повідомили, коли квитки закінчились.

"Це було епічно. Чотири години прочекати, і в підсумку жодного вільного квитка. Навіть в СРСР в черзі за ковбасою продавщиця казала "ковбаса закінчилася", і черга розходилася", — коментує у Facebook Андрій Робулець.

Квитками на Евровидение 2017 вже почали торгувати і перекупники, адже квитки не іменні. На сайтах безкоштовних оголошень з'явилися десятки пропозицій.

"Продам два квитки на фінал Євробачення на 13.05.2017. Вартість 5500 грн. Місця поруч, дуже гарні, близько сцена. Супервид. Покваптеся. Пізніше буде дорожче", — заманюють в одному з оголошень.

Як раніше писав Styler, в Україні на Євробачення 2017 продають квитки на місця, яких не існує. Про це говорив колишній продюсер міжнародного пісенного конкурсу в Україні Олександр Харебін.