"Щомісяця проводиться до сотні затримань злочинців", - охоронна компанія "Сіріус"

Фото: Служба безпеки "Сіріус"
Фото: Служба безпеки "Сіріус"

Відповідно до звітів, щомісяця проводиться до сотні затримань злочинців, як з подальшою передачею зловмисників поліції, так і без неї, виключно своїми силами

На правах реклами

щоб Оцінити ефективність роботи компанії пультової охорони достовірно можна лише за допомогою аналізу затримань, які вона зробила. Показник хорошої роботи охоронної компанії — це регулярні звіти з пульта, в яких детально аналізується робота бійців швидкого реагування за кожен часовий відрізок.

Відповідно до звітів, щомісяця проводиться до сотні затримань злочинців, як з подальшою передачею зловмисників поліції, так і без неї, виключно своїми силами. Рівень небезпеки зловмисників абсолютно різний — від п'яниць, які намагаються проникнути в магазин або загрожують продавцю, до серйозних кримінальних елементів.

Регулярно бійцями "Сіріуса" припиняються спроби злому і проникнення в квартири, офіси, приватні будинки. Тільки за попередній місяць таких викликів було зареєстровано близько сотні.

Також не обходиться без особливих випадків. Наприклад, не так давно бійцями охоронної пультової компанії "Сіріус" був затриманий чоловік, який на вулиці в неадекватному стані кидався на людей. При цьому наряд бійців ніхто не викликав наряд — він діяв за власною ініціативою.

Також, як у січні, при спробі пограбування одного з комерційних банків на бульварі Дружби Народів, прибулий наряд за шість хвилин затримав усіх чотирьох зловмисників і утримував їх до прибуття поліції. Правда, на жаль, приїхав наряд, виявивши у одного з них скоринку МВС, відпустив злочинців.

Варто відзначити, що з усіх київських охоронних компаній, тільки "Сіріус" регулярно надає звіти своєї діяльності.

On Top