ua en ru

"Щомісячні проблеми": речник Львівського медіафоруму потрапив у скандал

"Щомісячні проблеми": речник Львівського медіафоруму потрапив у скандал Фото: Артем Франков (facebook.com-artem.frankov.3)

Футбольний журналіст дозволив собі сексистське висловлювання

Речник Львівського медіафоруму, футбольний журналіст Артем Франков на панелі заявив, що жінка не може бути спортивним журналістом, оскільки у неї "щомісячні проблеми".

Під час панелі "Футбольна журналістика" поставили запитання: "Як ви ставитеся до жінок-спортивних журналістів?". На це Артем Франков відповів, що жінка не може займатися цією професією через "щомісячні проблеми", і взагалі на першому місці у неї повинні бути сім'я і діти. Після цих слів Франкова кілька людей вийшли із зали.

"Мене прокляли на #LMF І не одну мене. Спочатку пролунало питання "чи може жінка бути футбольний коментатором, оглядачем і т. д.", питала дівчина. Далі Артем Франков "дотепно" пожартував - "але раз в місяць працювати не зможе"... І через хвилину-іншу гордо так: "Я особисто прокляну жінку, у якої на першому місці не сім'я, дитина, а робота", - описала ситуацію одна з гостей Форуму Наталія Доманська на своїй сторінці в Facebook.

"Для учасників панелі, і модератора все ок, ноу проблем. Ну трохи засмутилися, "що намагалися не образити, але от якось образили" услід кільком тим, хто з огидою вийшов із зали. Кажуть, потім були вибачення, але сказані були так, що ті, хто зайшов після інциденту, навіть не зрозуміли, до чого це", - додала вона.

"Щомісячні проблеми": речник Львівського медіафоруму потрапив у скандал

Скріншот поста (facebook.com/natalia.domanska.731)

"Після поставленого журналісткою питання "як ви ставитеся до жінок-спортивних журналісток" я зрозумів, куди йде розмова і попередив Артема Франкова, що він став на слизьку стежку, він на це не відреагував і продовжив нести сексистську ахінею... Три жінки в знак протесту вийшли з аудиторії. І я повністю поділяю їхню позицію. Але не треба, будь ласка, вимагати того ж від мене, бо не для того мене запрошували. У Facebook вже пішли коменти і поради, що потрібно робити... Ну ок! Я повинен був плюнути Франкову в окуляри і вийти? Вибачте, я так не вважаю. Ну і зрозумійте просту річ: людина може бути профі в якійсь сфері і бути при цьому сексистом", - прокоментував Facebook ситуацію модератор панелі Олександр Чиж.

"Щомісячні проблеми": речник Львівського медіафоруму потрапив у скандал

Скріншот поста (facebook.com/olexandr.chyzh)

"Учасниця, яка сиділа за мною, додала, що взагалі треба було б вибачитися за такі висловлювання. Один зі спікерів пожартував, мовляв, прошу вибачення у всіх жінок світу за всі мої висловлювання. Після цих слів вирішив вийти і я", - написав у своїй Facebook сторінці Ігор Ісаєв.

"Щомісячні проблеми": речник Львівського медіафоруму потрапив у скандал

Скріншот поста (facebook.com/igor.isajew)

Організатори медіафоруму зазначили в Facebook, що не схвалюють дискримінації, особистих образ в будь-якій формі.

"Щомісячні проблеми": речник Львівського медіафоруму потрапив у скандал

Скріншот поста (facebook.com/LvivMediaforum)

Нагадаємо, мер українського міста відзначився скандальною заявою про євреїв.

Хайп таксі #12 з чого треба почати змінювати країну