Facebook оголосив війну фейковим новин

STYLERLIFE        19.11.2016 - 15:57
Фото: Facebook (anonews.co)
Фото: Facebook (anonews.co)

Цукерберг назвав основні напрямки, які допоможуть боротися з брехнею в соцмережі

Творець соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг на своїй особистій сторінці оголосив війну фейкам і розповів про способи боротьби з брехнею в новинній стрічці. Тепер підозрювані у неправдивості повідомлення будуть мати спеціальне маркування.

Серед основних напрямів боротьби з фейками Цукерберг зазначив спрощення механізму зворотного зв'язку,  щоб користувачі могли легко позначити повідомлення, як помилкове. На основі таких скарг спеціальний алгоритм буде вгадувати, які пости не відповідають дійсності.

Також Facebook звернувся до професійних факт-чекерів - організаціяй, які займаються перевіркою публікацій та заяв на правдивість. Соцмережа буде тісно співпрацювати з журналістами, які ведуть "стоп-фейк" проекти.

Компанія планує протестувати систему маркування матеріалів, на які надходили скарги: користувачі побачать попередження поряд з постом. А для тих, хто професійно заробляє на поширенні фейків за допомогою реклами будуть застосовувати різного виду санкції.

У той же час Цукерберг зазначив, що відсоток фейкових повідомлень невисокий, але компанії належить багато чого зробити, щоб вирішити цю проблему.

Нагадаємо, що Facebook оголосив фейки забороненою інформацією в інструкції для партнерів.

До речі, сестра Савченко відхрестилася від фейкового Twitter.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся