ru ua

Facebook видалив знамените фото з війни у ​​В'єтнамі через наготу

Facebook видалив знамените фото з війни у ​​В'єтнамі через наготу Фото: Facebook (indianexpress.com)

Марка Цукерберга звинуватили в зловживанні владою над соцмережею

З Facebook видалили знамените фото з війни у ​​В'єтнамі, де зображена 9-річна Кім Фук, яка біжить по вулиці без одягу. Тоді дитина отримала сильні опіки під час помилкового бомбардування урядовими військами В'єтнаму групи мирних жителів.

При цьому головний редактор найбільшої газети Норвегії Aftenposten Еспен Егіл Хансен звинуватив Марка Цукерберга в зловживанні владою, повідомляє ТСН з посиланням на The Independent.

Хансен зазначив, що Facebook обмежує редакційну відповідальність його видання. Хансен зазначив, що соціальна мережа не розрізняє зображення насильства над дітьми та відомі військові фотографії.

У віддаленій статті повідомлялося, що Facebook тимчасово заблокував сторінку відомого норвезького письменника Тома Егеланн, який опублікував кілька постів, що містили відому фотографію. Коли Aftenposten опублікували матеріал про заборону і розмістили на своїй сторінці фотографію, вони отримали лист від соцмережі з вимогою видалити або відредагувати її.
Facebook видалив знамените фото з війни у ​​В'єтнамі через наготу Фото: В'єтнам (CNN)

Знімок "Напалм у В'єтнамі" - одна з двох найбільш відомих знімків В'єтнамської війни. Її автора в 1973 році нагородили Пулітцерівської премією.

До речі, ізраїльські військові скасували спецоперацію через повідомлення в мережі Facebook.