ua en ru

Фанати будуть присікати "донецькі ганчірки" та антиукраїнські гасла на матчах "Шахтаря"

Фанати будуть присікати "донецькі ганчірки" та антиукраїнські гасла на матчах "Шахтаря" Фото: Українські вболівальники

Харківські вболівальники прокоментували рішення "Шахтаря" про проведення матчів у їхньому місті

Донецький "Шахтар" проведе всі матчі Ліги Європи на полі стадіону "Металіст" у Харкові.

Як пише сайт 057.ua, харківські фанати насторожено поставилися до такого повороту подій. З одного боку їх радує, що футбольна "життя" міста не зупинилася з розформуванням клубу "Металіст". З іншого боку - харків'яни не хочуть бачити у себе в місті фанатів "Шахтаря" з антиукраїнською позицією.

"В плані користі від цієї гри - вона є. Але її характер двоякий. Присутність в регіоні великих спортивних подій це в плюс. Для стадіону і поля це добре. Як зазвичай грошей немає, а клуб з грошима, який все це буде обслуговувати тільки на користь. Інше питання - чиї це гроші. Всі в курсі хто такий Ахметов і що його гроші нам тут не потрібні", - зазначив активіст і футбольний фанат Ігор Лядов.

За його словами, з донецькими уболівальниками, які виходили в підтримку України на початку конфлікту на Донбасі, у харківських ультрас дружні стосунки.

"Вони наші друзі і ми їх підтримуємо в їх позиції, але якщо хтось з Донецька приїде сюди зі своїми "ганчірками" і буде тут викрикувати антиукраїнські гасла або заявляти "почуйте Донбас" - ми це будемо присікати", - підкреслив активіст.

До речі, бразильський гравець "Шахтаря" зізнався в любові до Україні.