"Фільтруйте базар на виході": росіяни Канади звернулися до Лаврову

"Фільтруйте базар на виході": росіяни Канади звернулися до Лаврову
Фото: Глава МЗС РФ Сергій Лавров

Російська діаспора в Канаді розкритикувала путінський "російський світ" і побажала Лаврову демократії

Росіяни, що проживають в Канаді, звернулися до міністра закордонних справ РФ Сергію Лаврову з вимогою "фільтрувати базар" і висловили все, що думають про "русский мир".

Звернення опублікувала політична організація Канадці for Democracy in Russia на своїй сторінці в Facebook.

"Пан Лавров, звертаємося до вас від імені "шаленій" російської діаспори в Канаді і, щоб було більше розуміння, мовою вашого начальства: фільтруйте базар на виході. Від того, що через Росспівробітництво ваш МЗС тут зібрав невелику зграю, кричить "Крим Наш", вони аж ніяк не стали провісниками думки всіх росіян, що проживають в Канаді", - заявили канадські росіяни.

Далі представники російської діаспори розповіли Лаврову про те, як підтримували українців на мітингах за єдність і цілісність України.

"Кількість тих росіян в Канаді, які не згодні з політикою сучасної Росії, на жаль для вас, дуже і дуже велика. Ви думаєте, що сотні людей, що виходили в Оттаві, Ванкувері, Торонто та інших містах під українськими прапорами, все виключно "бандерівці"? Багато і росіян виходило, більш того, навіть самі організовували, а стояли під українськими прапорами тому, що по-перше висловлювали підтримку Україні, а по-друге, ваше керівництво зробило все можливе, щоб узурпувати НАШ демократичний триколор і перетворити його в символ виключно держави агресора і узурпатора", - йдеться у зверненні.

Росіяни Канади також просвітили главу МЗС РФ на предмет канадської політичної системи і побажали Лаврову демократії в Росії.

"Хотілося б розповісти вам про дивовижний факт. В Канаді є демократія, заснована на Вестмінстерської системи. І ви прийдете ще більше здивування, що обрані депутати висловлюють думку не тільки "оскаженілих" українців, але і "оскаженілих" росіян, прибалтів, французів, а також ваших улюблених поносимых зі всіх каналів англо-саксів. І те, що ми в Канаді поміняли уряд консерваторів на уряд лібералів голосуванням, тільки доводить наявність демократії в Канаді. І те, що у нас тепер Трюдо замість Харпера - це наші внутриканадские розбирання. І якщо ви щиро вважаєте, що новий уряд взагалі перестане прислухатися до думки "оскаженілих", чи то українці, росіяни, поляки, прибалти, французи, англо-сакси та інші, то ви глибоко помиляєтеся. У нас демократія, чого і вам бажаємо", - резюмували автори звернення.

Пан Лавров,Звертаємося до вас від імені "шаленій" російської діаспори в Канаді і, щоб було більше розуміння, на...

Опубліковано Канадці for Democracy in Russia - CDR 27 січня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Лавров заперечує вихід Криму зі складу РФ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся