ru ua

На тлі етичною ненависті: у Польщі напали на українських журналістів

На тлі етичною ненависті: у Польщі напали на українських журналістів Скріншот з Facebook

Інцидент стався на пункті пропуску

До Польщі на грунті етнічної ненависті напали на українських журналістів з відділу розслідувань "Форпост". Інцидент стався 15 травня на пункті пропуску "Шегині-Медика". Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці Руслан Оруджев.

"15 травня, вечір. Група журналістів з відділу розслідувань “Форпосту” після вдало виконаного службового повертається в Україну. На пункті пропуску “Шегині-Медика” “хороша” зміна. Контрабасік пре, черги неймовірні. Приймаємо рішення переїхати за кількадесят кілометрів на переїзд “Грушів-Будомєж”. В цей вечір там “погана” зміна, тому і черг нема. Виїзджаємо на головну дорогу зі села Медика. На перехресті пропускаємо малолітражку. З неї вилазить п'яна дич", - написав Руслан.

На оператора напали, цей момент можна побачити на відео.

"Починає лупити по дверях та діставатись до водія. Крики “Бандєровці!”, “Ми на своєй стронє”, і так далі. Матеріальчики наіть не будемо оприлюднювати — ми проти подібних публічних розбірок. Вважаємо, що міжнаціональні історичні спори повинні вирішувати історики, а такого роду дич повинен виховувати місцевий ділничний. Далі фрагмент відео знятий одним кадром. Просимо вибачення за невелику сцену насилля — був прямий напад на оператора", - підсумував Оруджев.

На тлі етичною ненависті: у Польщі напали на українських журналістів

Відео: Українських журналістів побили (facebook.com/ruslan.orudgev)

Нагадаємо, що у Львові продавщицю звинувачують у побитті восьмирічної дівчинки (відео).