"Гаага чекає фюрера": в мережі обговорюють розрив Росією відносин з Гаазьким трибуналом

STYLERLIFE        16.11.2016 - 17:55
Фото: Путіна чекає Гаага (ru.krymr.com)
Фото: Путіна чекає Гаага (ru.krymr.com)

За словами експертів, РФ остаточно переходить в розряд терористів, яким плювати на міжнародне право

Росія відмовилася від участі в роботі Міжнародного кримінального суду. Як повідомляє РБК-Украина, відповідний указ у середу, 16 листопада, підписав Володимир Путін.

В документі зазначається, що повідомлення про намір Росії не ставати учасницею Римського статуту, який регламентує роботу Міжнародного кримінального суду, повинно бути направлено генсеку ООН. Зазначимо, у разі якщо країна не ратифікує Римський статут, її громадяни стають не підсудними МКС.

До речі, даний указ був прийнятий на наступний день після того, як Генасамблея ООН визнала Росію країною-агресором, а Крим - тимчасово окупованою територією.

У свою чергу українські політики досить гостро відреагували на рішення Путіна розірвати відносини з Гаазьким трибуналом. Також поділилися своїми думками та інші користувачі мережі.

"Залізна завіса навколо Путіна опускається. Варто слідчим Гааги назвати події в Криму військовим конфліктом, як Путін сам прискорив опускання тої завіси", - написав у Facebook Олександр Бригинець.

На думку Бачо Корчілави, "з'їсти дипломатичний паспорт було б ефектніше і креативніше".

"Кремль остаточно переходить в розряд терористів, яким плювати на міжнародне право", - впевнений Олександр Сотник.

Раніше Гаазький трибунал кваліфікував дії Росії із захоплення українських територій в Криму і на сході України, як військовий конфлікт проти іншої держави.

On Top