ua en ru

Паскудять собі під ноги, а в бардаку винен Порошенко: київський журналіст поскаржився на сусідів

Паскудять собі під ноги, а в бардаку винен Порошенко: київський журналіст поскаржився на сусідів Фото: Під'їзд журналіста Сергія Гришина на Оболоні (facebook.com/grishyn)

У Києві в одному з будинків на Оболоні мешканці влаштували безлад на сходовому майданчику

Журналіст Сергій Гришин опублікував в соцмережі емоційний пост на тему його некультурних сусідів. За його словами, по під'їзду валяються недопалки, в холодну пору року навстіж відчинені вікна, а дорослі чоловіки виходять із квартир на перекури і викидають недопалки прямо під ноги.

Він стверджує, що його посилали від майстра жеку до голови району, і лише оприлюднення допомогло отримати хоч якийсь результат.

"Це мій під'їзд на Оболоні. Фотографію я зробив в 9:30 ранку, на вулиці +4. Дивіться, на сходовому майданчику, на семи поверхах з дев'яти, відкриті вікна", - прокоментував одну з фотографій Гришин.

Він пише, що опалення на той момент ще не ввімкнули.

"У будинку дубак, а ці довбо*** курять в під'їзді і не закривають вікон. Кидають бички, плюються, розкидають газети з поштових скриньок... Я живу на першому поверсі і ліфтом не користуюся, але бачив п'ятеро дорослих чоловіків, які вранці виходять з ліфта з запаленою сигаретою. Чистий быдлота...", – написав киянин.

Через кілька днів їх додому навідалися працівники Жеку.

"Прийшла делегація, забивають вікна, вставляють скла, будуть міняти вхідні двері", – повідомив журналіст.

"Це чудово звичайно. Але підтверджує, що без широкого розголосу ніхто нічого не буде робити. Я ж не тільки в ФБ пишу, протягом року 5 разів звертався в 1551 з проханням/вимогою полагодити двері. Мене футболили від майстра жеку, до голови району і нічого не вирішували", – сказав Гришин.

Мій пост про під'їзд і уебанов сусідів, зібрав 12к+ лайків і більше 1,5 до шерів. І дійшов до адміністрації району і управл...

Опубліковано Sergiy Grishyn 19 жовтня 2016 р.

До речі, у Києві до опалення підключили 93% житлових будинків.