ru ua

У Гамбії спростували зв'язки з відродженням "Романівської імперії"

У Гамбії спростували зв'язки з відродженням "Романівської імперії" Колаж РБК-Україна

В африканській державі повідомили деталі про підписання меморандуму порозуміння

В Республіці Гамбія, яка розташована в Західній Африці, спростували відродження "Романівської імперії" і встановлення з нею дипломатичних відносин. Проект створив російський бізнесмен, лідер "Монархічної партії" Антон Баков і заявив про підписання з африканською державою меморандуму про взаєморозуміння. Проте в Гамбії цю інформацію спростували. Про це повідомляється на сайті президента Гамбії, передає ТСН.

У Росії заявили, що так звана "Романівська імперія" буде розташовуватися в водах Гамбії.

"Адміністрація президента (Гамбії – ред.) інформує широку громадськість про те, що вона не підписала жодного меморандуму про взаєморозуміння з "Романівською імперією", представленою архієрейським канцлером князем Антоном Баковим, який також претендує на прем'єр-міністра", - повідомили в прес-службі.

Зазначається, що відповідні органи Гамбії вирішили відмовити у такій пропозиції Бакову з ряду причин. Зокрема, через нереальність держави "Романівська імперія", факту, що Баков хоче відновити імперію в іншому місці, також проект не може бути визнаним через відсутність конкретних меж, населення, уряду і не може входити в міжнародні відносини з іншими державами.

У прес-службі президента Гамбії додали, що Антон Баков провів зустріч з офіційними особами африканської країни для обговорення інвестицій у туристичну сферу.

Варто відзначити, що бізнесмен і лідер російської "Монархічної партії" Антон Баков спільно з іншими підприємцями і політиками більше шести років тому почали працювати над пошуком землі для створення держави за типом Російської імперії. Проект був названий "Романівська імперія".

Імперія нібито повинна розташовуватися в водах Атлантичного океану в Гамбії, на островах Антигуа і Барбуа. Баков претендує на роль прем'єр-міністра нової "держави", а імператором має стати Микола III.

Раніше повідомлялося, що в Республіці Гамбія відроджують Романівську імперію.