Геращенко перевірить, чи приймають концертні майданчики країни "українофобів-попсовиків"

STYLERLIFE        08.11.2016 - 11:45
Фото: Геращенко перевірить артистів, яких запрошують на гастролі в Україну (sumno.com)
Фото: Геращенко перевірить артистів, яких запрошують на гастролі в Україну (sumno.com)

Віце-спікер Ради вимагає надати інформацію про артистів, яких приймає київський палац "Україна" та інші зали

Перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко ініціює перевірку виконавців, яких запрошують виступати в Україні, на предмет того, чи відвідували вони окуповані території Донбасу або анексованого Росією Криму. Про це політик написала на своїй Facebook-сторінці.

"Підготувала запит до ДУС з вимогою надати повну інформацію про те, чи дотримується керівництво палацу "Україна" та інших закладів, що належать державі, вимоги Держприкордонслужби цікавитися у орендарів, що запрошують виконанавців і знімають залу для іх виступів, інформацією, чи ці виконавці не порушували кордонів Украіни, чи не відвідували незаконно окуповані територіі, чи не збирали касу в окупованому Криму", - пояснила віце-спікер

 

Підготувала запит до ДУС з вимогою надати повну інформацію про ті, чи дотримується керівництво палацу "Україна" та інши...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 7 листопад 2016 р.

Вона підкреслила, що якщо в Україні змусять усіх ретельно виконувати закони, то український інформаційний простір буде захищеним.

"А тяга до гривні тих, хто дере на собі вишиванки, але закриває очі на порушників, не дозволить українофобам-попсовикам плювати на українські закони. І для цього не треба приймати нові і нові закони, потрібно, нарешті, виконувати ті, що є", - підкреслила Геращенко.

Раніше Зозуля розкритикував українців, які ходять на концерти російських зірок.

 

On Top