ua en ru

Геращенко висловилася про заяву Савченко щодо Криму

Геращенко висловилася про заяву Савченко щодо Криму Фото: Ірина Геращенко

Заступник голови парламенту заявила, що Крим на Донбас ніхто міняти не буде

Перший заступник голови парламенту Ірина Геращенко прокоментувала скандальну заяву нардепа Надії Савченко щодо здачі Криму. Вона заявила, що Україна не обмінюватиме Крим на Донбас.

Про це Геращенко написала на своїй сторінці в Facebook.

"Крим на Донбас ми міняти не будемо. І Донбас здавати не будемо теж. Ми будемо вигризати кожен метр української землі. Ми будемо боротися за кожного українця. Україна - це не тільки Львів і Київ, але і Крим, і Донецьк, і Луганськ", – написала чиновник.

На її думку, не можна ставитися до території України як до свого виборчого округу – "де підтримують, за тих і боремося, де не сприймають тих викреслюємо".

Геращенко підкреслила, що відновлення суверенітету та територіальної цілісності території України в межах 2013 року є метою всієї держави.

"І ніхто, жодна політична сила або жоден народний депутат, який намагається посіяти смуту, настрої поразки, нав'язати дискусію здачі території або їх торгу не зіб'є нас з шляху відновлення ЄДИНОЇ і СОБОРНОЇ УКРАЇНИ . Крим на Донбас не міняємо. Донбас не здаємо", – зазначила Геращенко.

Нагадаємо, Савченко розповіла, як Україні повернути Донбас.