У Німеччині у колишній концтабір повернули вкрадені ворота часів Гітлера

У Німеччині у колишній концтабір повернули вкрадені ворота часів Гітлера
Фото: Ворота концтабору Дахау

На воротах нацистського концтабору Дахау написано "Праця робить вільним"

У Німеччині повернули вкрадені два роки тому з колишнього нацистського концтабору Дахау історичні ворота з написом "Праця робить вільним". Про це повідомляє ВВС.

Ворота були викрадені на початку листопада 2014 року. Вага залізних воріт з написом "Arbeit macht frei" становить майже 100 кг.

Викрадене надбання історії знайшли в грудні 2016 року в Норвегії. Після того, як ворота зникли, в поліції Німеччини заявляли, що до крадіжки можуть бути причетні неонацисти. Представники поліції також не виключали, що злочин могли скоїти "божевільні колекціонери".

Відкритий в 1933 році недалеко від Мюнхена через кілька тижнів після приходу до влади Адольфа Гітлера концтабір Дахау був першим спеціально обладнаним центром масового ув'язнення на території Німеччини.

У Німеччині у колишній концтабір повернули вкрадені ворота часів ГітлераУ Німеччині у колишній концтабір повернули вкрадені ворота часів ГітлераФото: Брами концтаборів тоді і зараз

До речі, особистий телефон Гітлера виставили на торги.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся