ua en ru

Герой АТО висловив захоплення поліцейськими з Полтави

Герой АТО висловив захоплення поліцейськими з Полтави Фото: Євген Терехов і поліцейські (facebook.com/evgeniy.terehov.583)

"Копи" посеред ночі прийшли на допомогу "Титановому Джексону"

Героя АТО Євгена Терехова, відомого за позивним "Титановий Джексон", захопив вчинок поліцейських з Полтави. Правоохоронці прийшли на допомогу воїну посеред ночі. Про це він розповів на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Поверталися додому з друзями трасою Полтава - Київ і у нас пропало світло в машині. Понад 70-90 км їхали на противотуманках. Доїхали до поста і зупинилися, бо далі було нереально рухатися. Ці молоді полтавські хлопці поліцейські допомагали нам розбиратись зі світлом", - розповів Терехов.

За його словами, близько 22:45 він з пасажирами вже навіть не сподівалися вирішити проблему до ранку. Однак через 15 хвилин, у 23:00, екіпаж поліції супроводжував автомобіль до найближчого населеного пункту, де за п'ять хвилин усунули поломку.

altalt

Фото: Євген Терехов і співробітники поліції (facebook.com/evgeniy.terehov.583)

"Позивний Маршал, у тебе чудова команда, і ти готуєш дійсно нову поліцію! Раніше за це довелося тільки б платити "мєнтам", щоб вони допомогли", - відзначив Терехов.

Герой АТО висловив захоплення поліцейськими з Полтави

Скріншот поста акаунта facebook.com/evgeniy.terehov.583

До речі, екс-АТОшники влаштували нелегальний бізнес в полях.