ru ua

Глава Меджлісу порівняв російський паспорт кримчан з документами фашистів

Глава Меджлісу порівняв російський паспорт кримчан з документами фашистів Рефат Чубаров (Колаж РБК-Україна)

Чубаров порівняв анексію півострова Росією з окупацією німецькими нацистами

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає, що російські паспорти в Криму - це як німецькі "аусвайси" в 1942 році. Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

На запитання ведучого програми Романа Чайки, як бути жителям окупованого півострова, якщо без російського паспорта вони позбавляються пенсій, зарплат, Чубаров розповів історію.

"Я все пам'ятаю і кажу про це досить часто. Як тільки все стало зрозуміло, як тільки вже майже вийшли з Криму останні українські військові і техніку вже майже всю вивезли... Коли стало зрозуміло, що людей будуть вичавлювати з Криму і виходити з їх майнових станів, можливостей і таке інше. Коли вони оголосили про паспорти - я вийшов на телебачення", - зазначив він.

"Слухайте, я вам розкажу про свого діда", - сказав я. Дід у 1942 році, він тоді жив там біля Судака, збирався піти до родичів, які жили в Сейклері, це Нижньогірський район у степовому Криму. І він прийшов десь в село Морське, тоді називалося Капскор, і там стоїть німецький пост, і фашисти кажуть йому: "Аусвайс". І він зрозумів, що без "аусвайса" він нікуди не дінеться на тому півострові. І я тоді сказав: "Вважайте, що російський паспорт - це "аусвайс", беріть ті "аусвайси", - додав Чубаров.

Відео: Інтерв'ю Рефата Чубароова (youtube.com/5 канал)

До речі, Чубаров розповів, який фінал чекає "господаря Росії".