ua en ru

Глава МЗС Британії заявив, що він "переконаний русофіл"

Глава МЗС Британії заявив, що він "переконаний русофіл" Колаж РБК-Україна

Британський міністр відвідав Москву

У п'ятницю, 22 грудня, міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон прибув з офіційним візитом до Москви. Це перший візит глави МЗС Великобританії в РФ за п'ять останніх років. У Росії британський міністр зробив неоднозначну заяву. Про це передає ВВС.

Джонсон назвав себе переконаним русофілом і закликав Росію і Британію "не сидіти на узбіччі і не скаржитися один на одного"

"Хочу сказати, що у мене є предки в Америці, Німеччині і, звичайно, тут, у Москві. Я — русофіл, причому русофіл переконаний. Упевнений, що я — перший міністр закордонних справ Британії, якого звуть Борис. Думаю, Борисів на цій посаді ще довго не буде. Росія і Британія все ще не мають спільної позиції з більшості міжнародних питань", - зазначив глава МЗС Великобританії.

Він заявив, що готовий за покликом свого російського колеги перевернути сторінку, пов'язану з проблемою втручання Росії у справи західних країн.

"будь Ласка, не сумнівайтеся, я хочу домогтися поліпшення відносин між нашими народами. Відносини покращаться, але, поза всяким сумнівом, це не применшує ті складності, які зараз існують у наших відносинах", — повідомив британський міністр.

Нагадаємо, що Джонсон закликав Росію припинити дестабілізацію ситуації в Європі.

Також повідомлялося, що Борис Джонсон заявив про наявність доказів втручання росії у вибори в Європі і США.