Глава УГКЦ допускає можливість святкування Різдва 25 грудня

Глава УГКЦ допускає можливість святкування Різдва 25 грудня
Фото: Святослав Шевчук

Єпископ вважає, що це питання потрібно вирішувати не на рівні ієрархії, а з парафіянами, у тому числі з парафіянами православної церкви

Українська греко-католицька церква розгляне можливість переходу на григоріанський календар. Про це повідомив в інтерв'ю "Радіо Марія" глава УГКЦ Святослав Шевчук.

"Ми розглядаємо питання переходу на григоріанський календар, але не можу сказати, що це справа найближчого майбутнього. Де-факто, велика кількість вірних нашої церкви вже святкують Різдво за григоріанським календарем. Зокрема, в країнах української діаспори. В Україні ж, ми святкуємо за юліанським календарем", - зазначив він.

За словами єпископа, дискусії навколо календаря часто призводили до поділу християн, великі дебати з цього приводу проходили серед парафіян УГКЦ у США.

Святослав вважає, що питання календаря необхідно вирішувати не на рівні ієрархії, а з парафіянами, у тому числі з парафіянами православної церкви.

Зазначимо, що секретар Ради Національно безпеки і оборони Олександр Турчинов запропонував перенести святкування Різдва в Україні з 7 січня на 25 грудня.

До речі, Митрополит всієї України Онуфрій виступив проти української мови в храмах.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся