Головне - сім'я: українці назвали складові щасливого життя

STYLERLIFE        26.10.2016 - 17:58
Фото: Головне для українців - сім'я (zaporizhia.solydarnist.org)
Фото: Головне для українців - сім'я (zaporizhia.solydarnist.org)

Більшість українців задоволені тим, як складається їхнє життя, але третина наших співгромадян має протилежну точку зору

Більше половини українців (55%) вважають, що їхнє життя складається більш або менш успішно. Проте, третина наших співгромадян дотримується протилежної точки зору, а ще кожен сьомий дорослий житель країни (15%) невизначився з оцінкою ходу свого життя. Про це свідчать результати соцопитування, проведеного компанією Research&Branding Group.

Також більшість українців (53%) не можуть чітко визначитися з характером змін, які відбулися в їх житті за останній рік. Причому, частина з них вважає, що у їхньому житті нічого не змінилося, а частина не може сказати, чи змінилось у них що-небудь.

Ті українці, які за останній рік пережили якісь зміни у своєму житті, найчастіше відзначали, що це були зміни до гіршого (29%) і рідше давали їм позитивну оцінку (18%).

Основними критеріями в оцінці того, як складається власна життя, для українців є сім'я - її наявність чи відсутність - (71%); стан здоров'я (47%); матеріальне становище (44%); відносини з друзями і близькими (30%), професійна діяльність (19%) і положення в суспільстві (14%).

До речі, стало відомо, де живуть найщасливіші українці.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся