ua en ru

"Дурість і жага смерті": у Києві чоловік вирішив ризикнути життям, переходячи дорогу

"Дурість і жага смерті": у Києві чоловік вирішив ризикнути життям, переходячи дорогу Фото: Бульвар Дружби Народів (fere_expertt - LiveJournal)

Інцидент стався на бульварі Дружби Народів

У Києві 22 квітня стався кричущий інцидент. Чоловік на бульварі Дружби Народів вирішив перейти дорогу в недозволеному місці, без світлофора. Зазначимо, що на цій ділянці руху знаходиться вісім смуг. Про це повідомили на сторінці dtp.kiev.ua.

"Людська дурість і жага смерті не має меж: ми всі їздимо по Дружби Народів. 8 смуг. І одноразовий підстрибом біжить в потоці машин поперек. Хто знає цього мудака, дайте йому по лобі. Чимось тупим і важким... Тупим як його мізки", - написали на сторінці.

"Дурість і жага смерті": у Києві чоловік вирішив ризикнути життям, переходячи дорогу"Дурість і жага смерті": у Києві чоловік вирішив ризикнути життям, переходячи дорогуСкріншот (facebook.com/dtp.kiev.ua)

Користувачі відреагували в коментарях.

"Вихід один: призначити матеріальну премію за збитих на дорогах. Почнеться конкуренція. В ході природного відбору, залишаться ті, хто бігати не буде. Інших варіантів просто немає", - написав Макс Ткаченко.

"Жирненький", - зазначив Сергій Ващенко.

"Людина, швидше, психічно ненормальна, його просто треба лікувати", - прокоментував Бисен Бисен.

"100 метрів до переходу", - написав Олег Молчанов.

"Дурість і жага смерті": у Києві чоловік вирішив ризикнути життям, переходячи дорогуСкріншот коментарів (facebook.com/dtp.kiev.ua)

Нагадаємо, що харків'янин жорстко провчив водія з РФ.

Хайп-таксі #18: ваше ставлення до "евробляхам" (Відео: РБК-Україна)