Річниця анексії Криму: у таборі Артек влаштують "дитячий референдум"

Річниця анексії Криму: у таборі Артек влаштують "дитячий референдум"
Фото: Артек (artek.org)

Для дітей і вожатих надрукують бюлетені й облаштують кабінки та урни для голосування

У Міжнародному дитячому центрі "Артек", який розташовується неподалік від окупованої Ялти, в селищі Гурзуф, в день річниці анексії Криму влаштують "дитячий референдум". Про це повідомляють РИА Новости з посиланням на прес-службу МДЦ.

"Голосування" відбудеться 16 березня.

Зокрема, на голосування буде винесено напуття майбутньому президентові РФ на Десятиліття дитинства (російський проект) з конкретними пропозиціями щодо пріоритетів державної політики в цій області.

"Більше двох тисяч артеківців з усіх регіонів Росії та 300 дітей Великої Ялти з числа постійних учнів артеківської школи проголосують за підсумковий звід пропозицій, про те, яким має стати дитяче Десятиліття. На дільницях у Палаці Суук-Су, Залі Дружби табору Морський і школі Артеку свій голос віддадуть артеківці "Кипарисного", "Лазурного", "Морського", "Річкового", "Кришталевого" і "Бурштинового" таборів", - зазначили в росЗМІ.

Для так званого "референдуму" в Артеку надрукують бюлетені, облаштують інформаційні стенди, кабінки і урни для голосування. Результати буде фіксувати Лічильна комісія, до складу якої увійдуть діти і вожаті. Оголошення результатів так званого "дитячого референдуму" відбудеться 16 березня на Артек-Арені.

Варто відзначити, що "дитячий референдум" у таборі "Артек" є щорічним заходом, пов'язаним з річницею анексії Росією українського півострова.

До речі, Чубаров заявив, що кримські татари не будуть брати участь у "виборах" в окупованому Криму.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся