ru ua

"Пишайтеся, чорти путінські": "Миротворець" потроллил незадоволену Захарову

"Пишайтеся, чорти путінські": "Миротворець" потроллил незадоволену Захарову Фото: Марія Захарова (facebook.com/MIDRussia)

Директор Департаменту інформації МЗС Росії незадоволена своїм потраплянням в "Чистилище"

Волонтери з центру "Миротворець" потролив Марію Захарову, якій не сподобалося те, що її включили в базу злочинців проти України. Про це йдеться на сайт центру.

"М. Захарова, яка ось уже кілька років бреше на весь світ солов'їним послідом з посади директора департаменту інформації і друку МЗС російських загарбників і окупантів, ображається на центр "Миротворець" за те, що її внесли у "Чистилище", - сказано в повідомленні.

"Пишайтеся, чорти путінські": "Миротворець" потроллил незадоволену Захарову

Скріншот (psb-news.org)

Волонтери відзначили, що раніше в РФ вважали почесним попадання в "Чистилище".

"То всі в один голос заявляють, що почесно бути в Чистилище серед зрадників, вбивць, бойовиків і найманців, то всі в один голос репетують: приберіть – небезпечно для життя. Ні, пишайтеся, чорти путінські, і далі", - сказано в тексті повідомлення.

Волонтери додали скріншот, на якому повідомляється про те, що Захарова звинуватила учасників війни на Донбасі, які нібито 9 травня у стінах штаб-квартири ООН загрожували російському дипломату фізичною розправою.

Вона стверджує, що цей інцидент став "частиною інформаційної роботи Києва, негативним прикладом якої є досі діючий сайт "Миротворець", де опубліковані персональні дані співробітників Департаменту інформації і друку МЗС РФ".

"Пишайтеся, чорти путінські": "Миротворець" потроллил незадоволену Захарову

Скріншот (psb-news.org)

Раніше Захарову висміяли в мережі за нові безглузді звинувачення.

Хайп таксі #13 варто розірвати дипвідносини з Росією