ua en ru

"Держава для них - не цінність": Портников різко висловився про зрадників в Криму

"Держава для них - не цінність": Портников різко висловився про зрадників в Криму Фото: Віталій Портников (facebook.com/portnikov)

За його словами, таким людям просто зручно

Зрадники України в Криму не вважають цінністю держава. Про це заявив журналіст Віталій Портников у своїй колонці для "Крим.Реаліі".

"Не сумніваюся, що після закінчення російської окупації ті з них, хто не встигнуть публічно забруднитися, проявлять чудеса українського патріотизму і бездоганне знання української мови і законів - така доля "патріотів" годівниці", - пише журналіст.

"Вони щиро впевнені, що сьогодні можна найматися на службу в кримські "державні структури", а завтра - отримувати український біометричний паспорт. Сьогодні - голосувати в парламенті Криму за "возз'єднання" півострова з Росією, а завтра - їхати на український материк за медичною допомогою. Сьогодні - агітувати за Путіна або інших учасників російського виборчого спектаклю, а завтра - незворушно пред'являти український паспорт на адміністративному кордоні. Держава для них - не цінність, а засіб пересування і збагачення. І вони щиро вірять, що мають право на зраду", - підсумував Портников.

Раніше журналіст розповів про поведінку Заходу щодо Росії.

Хайп таксі #13 cтоит чи розірвати дипвідносини з Росією