ua en ru

Гройсман "заморозив" дипломатів на презентації нової реформаторської ідеї

Гройсман "заморозив" дипломатів на презентації нової реформаторської ідеї Фото: Опалення в клубі Кабінету Міністрів поки не включили (unian.net)

В уряді придумали ще один спосіб прискорити проведення реформ в Україні

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, який напередодні закликав чиновників померзнути разом з народом, влаштував "холодну" європейським дипломатам. Вони отримали запрошення на презентацію програми підтримки реформ в Україні в приміщенні клубу Кабінету міністрів, яке досі не опалюється.

Іноземні гості, не соромлячись, потирали руки і щулилися, щоб зігрітися, повідомляє ТСН. У той же час українські чиновники ні одним рухом не виказали, що їм теж холодно і активно рекламували нову ідею – про створення офісів підтримки реформ при кожному міністерстві.

"Такий механізм, як офіс підтримки реформ, дає нам можливість зробити владу більш професійною. Ми не можемо робити реформи заради реформ. Ми можемо робити рефрми заради країни, заради людей", - запевняв прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Зазначимо, що на той момент у Києві до опалення підключено 79% житлових будинків, а в "Київенерго" вже визнали, що за останні два роки не змогли реконструювати теплові мережі в належному обсязі.