ru ua

Грозові дощі і похолодання: синоптики попередили українців про зміну погоди

Грозові дощі і похолодання: синоптики попередили українців про зміну погоди Фото: дощ (facebook.com/Володимир Дорош)

Негода накриє більшу частину України

Сьогодні, 20 травня, мешканцям одразу кількох областей України варто очікувати дощів і гроз. Про це повідомляється в прес-службі українського гідрометцентру.

Так, в центральних і східних областях України очікуються грозові дощі. Температура повітря за вікном буде на рівні +18-24 градусів за Цельсієм. Найхолодніше буде жителям Тернопільської області – там вдень очікується +18-20 тепла.

Вночі показник в цих регіону опуститися до 11-16 градусів за Цельсієм.

Негоду також варто очікувати і мешканцям західних областей. Там опади очікуються в Львоской, Івано-Франківській і Чернівецькій областях. Температура за вікном буде на рівні 17-19 градусів тепла.

У той же час дощі обійдуть стороною Тернопільську, Волинську, Рівненську, Закарпатську, Чернігівську, Хмельницьку, Житомирську та Сумську області. Жителям цих регіонів України варто очікувати 17-21 градуси за Цельсієм.

Грозові дощі і похолодання: синоптики попередили українців про зміну погоди

Фото: погода в Україні (meteo.gov.ua)

При цьому мешканцям столиці варто очікувати +19-21 градуса тепла. Опадів у цій області не очікується.

Грозові дощі і похолодання: синоптики попередили українців про зміну погоди

Фото: погода в Києві (meteo.gov.ua)

До речі, синоптики і метеорологи дали довгостроковий прогноз погоди на літні місяці. У мережі розповіли, якою буде погода в Україні і в світі влітку 2018.

Синоптики зазначили, що зміни клімату та природні катаклізми впливають на погоду у всіх куточках Землі. У 2017 році матеріальні збитки смертоносних і руйнівних стихій перевищили аналогічний показник за 2016 рік.

Історія подорожчання проїзду в громадському транспорті (video.rbc.ua)