ua en ru

Грузинський журналіст попередив про небезпеку визнання Путіним паспортів "ЛНР" і "ДНР"

Грузинський журналіст попередив про небезпеку визнання Путіним паспортів "ЛНР" і "ДНР" Фото: Бачо Корчілава

Бачо Корчілава добре пам'ятає відторгнення Абхазії під гаслами захисту "російських" громадян

Визнанням "паспортів" самопроголошених "ЛНР" і "ДНР" Росія готується реалізувати в Україні "абхазький" сценарій. Про це у соцмережі написав колишній прес-секретар посольства Грузії в Україні Бачо Корчілава.

Він нагадав, як після 2000 року Росія спочатку визнала документи, видані в Абхазії, мотивувавши це гуманітарними аспектами проблеми, у 2001 році вже почала масово роздавати російські паспорти жителям окупованих територій, теж мотивуючи це тим, що це всього лише гуманітарний аспект і не треба його політизувати і драматизувати.

За його словами, українці дарма сподіваються на те, що цього разу все буде "по-іншому".

"Я часто натикався в розмовах з різними людьми, в різні роки на відповіді: "не говоріть дурниці, Росія ніколи не нападе на Україну", "Росія не посміє зробити те, що робила в Грузії", "Україна не Грузія" і так далі. Але все сталося саме тому, що еліта не вірила в те, що таке можливо. Тому зараз ця ситуація вимагає величезної уваги і зусиль", - заявив Корчілава.

Нагадаємо, російський блогер зробив Україні пропозицію, як використовувати визнання паспортів "ДНР" і "ЛНР" проти Росії.