ru ua

"Наближається скандал": в одному з видань "ДНР" переплутали фашистів (фото)

"Наближається скандал": в одному з видань "ДНР" переплутали фашистів (фото) Антон Раєвський (Колаж РБК-Україна)

Російського націоналіста, який воював на стороні терористів, видали за українця

В одному з друкованих видань так званої "ДНР" переплутали фашистів. Російського націоналіста Антона Раєвського, який в 2014 році воював у Слов'янську за "ДНР", видали за українця. Про це написав відомий журналіст і блогер Денис Казанський на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"В одній з "ДНРівських" газет під назвою "Новороссия" (випускається командою Павла Губарєва) нещодавно вийшла стаття "Сбывающиеся мечты укронационализма". У самій статті немає нічого особливого – це звичайний шизофренічний матеріал, яких на російських сайтах виходить безліч. Написані вони всі, як під копірку. Цікава в даному випадку фотографія, яка представлена у матеріалі", - розповів блогер.

"Наближається скандал": в одному з видань "ДНР" переплутали фашистів (фото)

Фото: Газета зі знімком Раєвського (facebook.com/vitaliy.sizov)

"На фото зображений не український, а російський націоналіст Антон Раєвський з Орла, який воював за "ДНР" ще в 2014 році в Слов'янську в складі угруповання Стрєлкова. Найсмішніше, що ще в 2014 році Раєвський фотографувався з тією самою газетою "Новороссия", яка тепер записала його в "укрофашисти". Сам Антон Раєвський теж побачив у газеті статтю зі своєю фотографією і написав з такої нагоди обурений пост, в якому зажадав роз'яснень", - зазначив Казанський.

"Наближається скандал", - додав він.

"Наближається скандал": в одному з видань "ДНР" переплутали фашистів (фото)

Скріншот поста (facebook.com/den.kazansky)

До речі, у Донецьку обмінюють радянські медалі на їжу.