"Цвях не зігнеться": Сенцов написав лист українцям

"Цвях не зігнеться": Сенцов написав лист українцям
Фото: Олег Сенцов (polit.ru)

"Ми не ваше слабке місце. Якщо нам судилося стати цвяхами кришку труни тирана, то я хотів би бути таким цвяхом", - зізнався Олег Сенцов

Політв'язень Олег Сенцов відправив лист українцям. Текст повідомлення опублікував на своїй сторінці в Facebook Геннадій Афанасьєв, якого нещодавно звільнили з російської в'язниці.

“Третій рік я сиджу в російській в'язниці. Третій рік проти моєї країни ведуть війну. Ворог воює підло, нишком, роблячи вигляд, що він тут ні при чому. Йому ніхто вже не вірить, але це його не зупиняє. Війна не буває красивою, але правда все одно за нами - ми ні на кого не нападали, ми захищаємося. Але крім цього, головного ворога, якого всі знають і який ззовні, є й інші. Вони дрібніші, але вони всередині, тут під шкірою, вони майже свої. Але вони не за нас, вони за себе. Хтось залишився від старих часів, хтось просто хоче жити по-старому, але під новою особистої. Не вийде. І у того великого й у цих поменше цілі різні, але нам з ними не по дорозі. І я не буду говорити, що ми подивимося хто кого. Я і так знаю, хто переможе. Прагнення до свободи і прогресу не зупинити", - написав Сенцов.

 
 

“Нас багато в полоні в Росії і ще більше на Донбасі. Когось вже звільнили, інші чекають і сподіваються. У кожного своя історія і умови утримання. Хто-то на полонених піариться, хто реально працює. Ставати більш відомим ув'язненим, щоб тебе обміняли швидше за інших - це не той шлях, яким я хотів би пройти. Я не хочу тягнути ковдру на себе. Я хочу залишитися просто прізвищем в загальному списку. Навряд чи мені запропонують вийти останнім, але це був би хороший вибір. Тут, в ув'язненні, ми обмежені. І навіть не свободою - цього вже не відняти, а тим, що мало що можемо зробити для країни. Точніше, можемо зробити тільки одне - триматися. Не треба нас витягувати будь - яку ціну- перемога від цього не наблизиться. Використовувати нас як зброя проти ворога - так. Знайте, що ми не ваше слабке місце. Якщо нам судилося стати цвяхами кришку труни тирана, то я хотів би бути таким цвяхом. Просто знайте, що цей цвях не зігнеться", - упевнений українець.

Нагадаємо, кримський політв'язень Олександр Костенко ризикує втратити руки, зламаною йому при затриманні. Застосування тортур до свого підзахисного підтвердив адвокат українця Дмитро Сотников.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся