ua en ru

В Харькове скончался боец АТО из Тернопольской области

В Харькове скончался боец АТО из Тернопольской области Фото: Боєць помер в шпиталі (pixabay.com/ru/users/webandi)

Военному было 50 лет

У Харківському військовому шпиталі помер боєць АТО з Тернопільської області Володимир Буртак. Про це повідомив глава Теребовлянської районної адміністрації Юрій Нішта на своїй сторінці в Facebok.

"Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті уродженця села Сущин, учасника АТО Володимира Буртак, який помер 5 березня в Харківському військовому шпиталі", - написав Юрій Нішта.

"Держава не забуде про його подвиг і мужність у виконанні військового обов'язку перед батьківщиною. На жаль, словами важко залікувати в серці болючу рану втрати. Адже смерть рідної людини - велике випробування. У цю гірку хвилину щиро поділяю горе вашої сім'ї і разом з вами схиляю голову в глибокій скорботі", - додав він.

В Харькове скончался боец АТО из Тернопольской области

Скріншот поста (facebook.com/yuriy.nyshta)

Нагадаємо, в Одеській області поховали бійця, загиблого від кулі снайпера.

Прощання з Вадимом Георгійовичем Сапеску, 1984 року народження, відбулося в будинку культури села. Поховали його на місцевому кладовищі. Бійцю було всього 34 роки.

"Він мужньо і відважно захищав нашу Батьківщину від терористів. Куля снайпера завдала поранення, несумісне з життям. Йому було всього 34", - сказано в повідомленні.