У Харкові зареєстрували петицію про визнання котів частиною екосистеми

У Харкові зареєстрували петицію про визнання котів частиною екосистеми
Фото: Кот

Петиція зібрала 163 підписи харків’ян

У Харкові на сайті міської ради, на прикладі Києва, зареєстрували петицію про визнання котів частиною екосистеми міста.

"Місто на 100% є екосистемою, тобто системою, в якій поєднуються живі організми та середовище їхнього життя. Визнання котів частиною екосистеми потрібне, перш за все, людям. Коти в містах жили та будуть жити, питання тільки в нашому до них ставленні. Якщо ми вилучимо з величезною екосистеми котів, буде популяційний вибух серед гризунів, зміна поведінки вуличних собак. У холодну пору року вуличні коти гріються в підвалах і на горищах. Але часто через це вони гинуть, тому що люди нерідко замуровують там тварин. Щоб вуличні коти були в безпеці, а також могли спокійно пережити холоди, в столиці України пропонують оголосити їх частиною екосистеми міста і, як наслідок, надати їм відповідний захист. Наприклад, вуличні коти вже офіційно визнані частиною екосистеми в Варшаві", - написав автор петиції №2406 Микола Полтава.

У Харкові зареєстрували петицію про визнання котів частиною екосистемиФото: Повноправний житель міста

Збір підписів розпочався в середу, 1 березня. Наразі петиція зібрала 163 підписи. До кінця збору залишилось 89 днів.

На сайті Харківської міськради зазначається, що електронна петиція, адресована Харківській міській раді, міському голові та виконавчому комітету, розглядається за наявності не менше 5 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня опублікування.

У Харкові зареєстрували петицію про визнання котів частиною екосистемиФото: Кошеня

До речі, влада Києва підтримали петицію про визнання котів повноправними жителями міста.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся