ru ua

В Харківській області трирічний хлопчик помер від голоду

В Харківській області трирічний хлопчик помер від голоду Фото: Лялька (РБК-Україна)

За попередньою інформацією, сім’я дитини характеризується як неблагополучна

В Харківській області помер трирічний хлопчик, який був доставлений напередодні в лікарню з серйозними травмами та важким фізичним виснаженням. Про це повідомляє прес-служба прокуратури регіону на своєму офіційному сайті.

"До лікарні швидкої невідкладної медичної допомоги доставили неповнолітнього мешканця Новобаварського району у стані вкрай тяжкого фізичного виснаження. На ранок дитина померла в лікарні", - повідомив керівник Харківської місцевої прокуратури №2 Олександр Фільчаков

Під час обстеження медики виявили численні сліди побиття дитини. Зокрема, перелом ребер, що вже почали зростатися, та інші тілесні ушкодження.

Швидку викликала знайома 26-річної матері. Напередодні вона прийшла у гості і побачила, що малюк знаходиться у дуже тяжкому стані. Жінка вже з дому викликала допомогу.

За попередньою інформацією, сім’я хлопчика характеризується як неблагополучна. 30-річний батько дитини раніше судимий. У родині також виховується 6-річний хлопчик. Зараз цю дитину забрали із сім’ї та помістили в лікарню.

Наразі поліція та прокуратура перевіряють інформацію про факти насилля у сім’ї з боку батька. Крім того, окремим предметом дослідження у кримінальному провадженні буде роль посадовців та працівників соціальної служби у долі цієї родини.

Максимальна санкція статей, за якими зараз проводиться досудове розслідування, передбачає 10 років позбавлення волі.

"Прокуратура кваліфікує факт смерті 3-річного хлопчика одразу за двома статтями Кримінального кодексу України – злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною та нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть (ст. 166, ч. 2 ст. 121 КК України)", - повідомили в прес-службі.

Нагадаємо, що у Москві загинув актор - зірка серіалу "Фізрук".