ru ua

У Харківській області восьмирічний хлопчик грався з гранатою

У Харківській області восьмирічний хлопчик грався з гранатою Колаж РБК-Україна

На щастя, дитина не постраждав

В Харківській області восьмирічна дитина знайшов гранату часів Другої світової війни. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

"9 лютого в 9:46 на пункт зв'язку 53-ї Державної пожежнорятувальної частини від співробітників Національної поліції надійшло повідомлення про виявлений металевий предмет, який схожий на ручну гранату. Подія сталася на відстані 2 метрів від ігрового дитячого майданчика дитячого садка "Лелеченька" на вул. Садовій в місті Дергачі Харківської області", - пишуть рятувальники.

У Харківській області восьмирічний хлопчик грався з гранатою

Фото dsns.gov.ua

Про знахідку правоохоронців повідомила мама 8-річного хлопчика, який прямував з дому до школи і наткнувся на неї. Він розповів, що під тротуарної бетонною плитою лежить в канаві іржавий металевий предмет, що нагадує вибуховий пристрій, який він бачив на малюнку.

У Харківській області восьмирічний хлопчик грався з гранатою

Фото dsns.gov.ua

На місце події була направлена піротехнічна група. Вона вилучила гранату і знешкодила її на спеціально відведеній підривної майданчику за межами міста.

У Харківській області восьмирічний хлопчик грався з гранатоюФото dsns.gov.ua

Нагадаємо, що в Новотроїцькому Донецької області живе трехлапая собака-помічниця бійців АТО. Вона позбулася кінцівки, підірвавшись на розтяжці під час пошуку мін.