ru ua

Хайп-таксі #13: чи варто розривати дипломатичні відносини з Росією? (відео)

Хайп-таксі #13: чи варто розривати дипломатичні відносини з Росією? (відео) Хайп-таксі (РБК-Україна)

Дивіться новий випуск програми про живе спілкування таксиста і його пасажирів

4 березня у Великобританії відбулося отруєння екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. За версією британського слідства, постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок", розробленою в Росії. Після цього ставлення до Кремля з боку світового співтовариства стало ще більш негативним, а європейські країни почали висилати російських дипломатів.

Слідом за Великобританією рішення про висилку російських дипломатів прийняли Польща, Грузія, Ірландія, Нідерланди, Естонія, Латвія, Литва, Болгарія, Чехія, Данія та інші країни. Більше того, президент США Дональд Трамп, якого самі росіяни вважали другом, готовий вислати дипломатів з країни після аналогічного рішення з боку Європи.

Прийняти рішення про розрив дипломатичних відносин з Росією може і Україна. Київ вже видворив 13 російських дипломатів.

"У відповідь на цинічну хімічну атаку в Солсбері Україна в дусі солідарності з нашими британськими партнерами і трансатлантичними союзниками, і в координації з країнами ЄС, прийняла рішення про видворення з української території 13 російських дипломатів з небагатьох, що залишилися", - зазначив президент Петро Порошенко.

Де-факто це означає, що дипломатичні відносини України і РФ заморожені.

А чи варто Україні повністю розірвати дипломатичні відносини з Росією? Як це може позначитися на економічній та інших сферах? Як принципово змінитися ситуація на Донбасі і чи зміниться взагалі? Дізнайтеся, що думають жителі нашої столиці з цього приводу, в новому випуску проекту Хайп-таксі!

Хайп-таксі #13: чи варто розірвати дипвідносини з Росією?

А як вважаєте ви? Залишайте коментарі під відео на нашому YouTube-каналі.

До речі, в попередньому випуску Хайп-таксі українці розповіли про те, з чого треба почати змінювати нашу країну.

Хайп-таксі #12: українці висловилися, з чого треба почати змінювати країну