ru ua

Хайп-таксі #23: чи готовий Київ до фіналу Ліги Чемпіонів?

Хайп-таксі #23: чи готовий Київ до фіналу Ліги Чемпіонів? Хайп-таксі #23

Дивіться новий випуск програми про живе спілкування таксиста і його пасажирів

Фінал Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 відбудеться вже 26 травня. Саме Києву "випав жереб" приймати фанатів "Реала" і "Ліверпуля".

Організація поведінки головного матчу євросезону - складна подія з точки зору транспортної задачі, оскільки більшість уболівальників приїжджає і їде в один день.

При цьому гості та жителі столиці розраховують не тільки потрапити на НСК "Олімпійський", де команди топових футбольних клубів Європи зійдуться в поєдинку за першість у найпрестижнішому футбольному турнірі континенту.

Очікуються також організація "класичних" розваг для шанувальників футболу: різноманітні локації, трансляції, спілкування з кумирами і т. д. Одним словом, Київ намагається максимально задовольнити футбольні запити вболівальників.

Але чи достатньо цього, аби прийняти гостей з усієї Європи? Чи все врахували організатори цього грандіозного дійства? Дізнайтеся думку пасажирів Хайп-таксі з нашого відео.

Хайп-таксі: чи готовий Київ до фіналу Ліги Чемпіонів?

А як вважаєте ви? Залишайте коментарі під відео на нашому YouTube-каналі.

Раніше українці розповіли, скільки грошей їм потрібно для життя.

Хайп-таксі: скільки грошей вам потрібно для життя

До речі, STYLER побував на головному футбольному полі столиці, що буде приймати фіналістів Ліги Чемпіонів УЄФА 2017-2018.