"Провокатор з хрестом":

У Херсонській області повісився АТОшник після сповіді в церкві

STYLERLIFE        18.07.2017 - 10:24
Фото: Військового поховали за межами кладовища (facebook.com/4udinovi4)
Фото: Військового поховали за межами кладовища (facebook.com/4udinovi4)

Поховали бійця за межами кладовища

У Херсонській області сталася трагедія. Військовий, який служив в АТО, наклав на себе руки після того, як висповідався в церкві. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Сергій Чудинович. Військового поховали за межами кладовища.

"А місцевий православний пастир овець замість того, щоб надати духовну підтримку сім'ї нічого мудрого не придумав, як настояти на демонстративному похованні за межами сільського кладовища. У людей і так горе, а тут ще й така демонстрація, ммм скажімо так, попівської малоделікатності. На всі прохання перенести поховання відмова. Піп так налаштував людей, що ніхто і слухати нічого не хоче. Я був там проїздом. Зробив фото могили. Могила дійсно демонстративно знаходиться на краю цвинтаря. Говорив з людьми. Вони абсолютно не поділяють позицію місцевого агента Російської Православної Церкви в Україні", - написав Чудинович.

alt

Скріншот поста з facebook.com/4udinovi4

Відзначимо, що в коментарі до посту Любов Лагутенко повідомила, що боєць був контужений, пішов у церкву, щоб знайти душевну розраду.

"Після попівської сповіді прийшов і повісився. Можна тільки здогадуватися, що порадив йому провокатор з хрестом. А потім ще зажадав, щоб АТОшника не ховали серед селян. Хоча до цього в селі ховали самогубців - де хотіли, там і ховали. Тут швидше за все політика - залякати селян, щоб не йшли захищати свою землю, і батьків, щоб їх не пускали. Агов, СБУ", - написала Лагутенко.

alt

Нагадаємо, що священик УПЦ МП образив пам'ять загиблого українського бійця.

Теги: АТО
On Top