Допоможіть жити: У Хмельницькій області просять допомогти з купівлею апарату ШВЛ для 9-місячної дівчинки

У Хмельницькій області просять допомогти з купівлею апарату ШВЛ для 9-місячної дівчинки
Фото: Богданка Кивлюк

З-за складного генетичного захворювання дитина не може дихати самостійно

У Хмельницькій області збирають кошти для придбання апарату штучної вентілляциі легенів, без якого не зможе жити дев'ятимісячна Богданка Кивлюк. У дівчинки діагностовано складне генетичне захворювання – спінальна атрофія першого типу, з-за якого дитина не може самостійно дихати і постійно знаходиться в клініці на складній апаратурі.

Батьки – Галина і Василь – мріяли про дитину протягом семи років, і її народження сприйняли, як Божий дар, тому і назвали дівчинку Богданою.

Дитина не тримає голову, не рухає ніжками і не може сидіти. Мама змушена постійно масажувати нерухомі ніжки дитини, тому кинула роботу і постійно знаходиться поруч з Богданкою, ночуючи в палаті.

Хмельницькі медики стверджують, що нічим допомогти маляті не можуть, і батьки повинні забрати дитину додому. Саме для цього і потрібен апарат ШВЛ, який коштує 350 тисяч гривень.

Оскільки в сім'ї працює тільки один чоловік – батько малятка Василь Кивлюк (він військовослужбовець), зібрати таку суму сім'ї не під силу.

Реквізити картки батька в Приватбанку: 5168 7427 0340 2556, одержувач Кивлюк Василь Петрович.

Нагадаємо, напередодні через вітрянку в Черкаській області помер 11-річний хлопчик.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся