ua en ru

"Хочеш в Крим-плати": у мережі зареєстрували дивну петицію

"Хочеш в Крим-плати": у мережі зареєстрували дивну петицію Фото: Крим (sezonoj.livejournal.com)

Автор пропонує брати гроші з тих, у кого відсутній кримська прописка

На сайті президента України зареєстрували петицію про туристичний збір за відвідування окупованого Криму. Відповідна петиція зареєстрована на сайті президента України.

На сайті президента України від 27 квітня 2018 року зареєстрували петицію "Ввести туристичний збір для громадян відпочиваючих в Криму". Автор цієї петиції – Калашник Віталій Леонідович.

Він пропонує ввести туристичний збір для тих громадян України, які не мають кримської прописки, але відвідують окуповану територію.

"Ввести туристичний збір для громадян відпочиваючих в Криму. Громадян України, які не мають кримської прописки, обкласти туристичним збором за відвідування Криму", - свідчить текст петиції.

Для того, щоб петиція вирушила на розгляду, вона повинна набрати 25000 голосів. На даний момент ця петиція набрала всього 14.

Нагадаємо, згідно з чинним законодавством України, туристичний збір – це місцевий збір, кошти від яких зараховуються до місцевого бюджету.

Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення про встановлення туристичного збору.

До речі, раніше за допомогою петиції намагалися врятувати в Києві водне поло.

У Києві намагаються вберегти водне поло від зникнення. Активісти пропонують відродити цей вид спорту у столиці та ініціювати будівництво першого в столиці тренувального центру для занять водним поло. Відповідна петиція була опублікована 30 березня на сайті КМДА.

За станом на 3 квітня зібрано всього 333 підписів. Потрібно ще 9667 підписів, щоб влада розглянула пропозицію.

"Водне поло – один з найскладніших видів спорту, що розвиває абсолютно всі групи м'язів людини. Спорт має славні традиції в історії Києва: до розпаду Радянського Союзу в українській столиці було більше дорослих команд, ніж сьогодні по всій країні в цілому", - зазначив автор петиції Денис Титенок.

Рекомендуємо подивитись: Хайп таксі #12 з чого треба почати змінювати країну

Відео: video.rbc.ua