ua en ru

"Хочу всіх попередити": синоптик розповіла, чого чекати від погоди у перших числах грудня

"Хочу всіх попередити": синоптик розповіла, чого чекати від погоди у перших числах грудня Фото: Погода (flickr.com/Деловое спільнота)

Синоптик попросила всіх будувати плани правильно

Перші дні грудня не зможуть порадувати українців гарною погодою. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Наталка Діденко попередила, що погода на наступних вихідних, а це 2 і 3 грудня, буде абсолютно некомфортною.

"У Києві й зараз погодка - таке собі. Але хочу всіх, хто насолоджується зараз лежанням на дивані у теплій квартирі, попередити, що наступні вихідні будуть геть некомфортними", - написала Діденко.

"Хочу всіх попередити": синоптик розповіла, чого чекати від погоди у перших числах грудня

Карта погоди (facebook.com/tala.didenko)

Вона повідомила, що в Україні буде багато дощів і сильний вітер, не виключений і мокрий сніг. Але при цьому, Діденко обнадіяла жителів країни тим, що температура повітря підвищиться.

"Литиме і витиме. Литиме - бо переважно буде дощ внаслідок невеликого потепління, хоча й мокрий сніг не виключаємо. Витиме - бо посилиться вітер до штормових значень.", - попередила синоптик і порадила для побудови планів взяти це до уваги прогноз.

"Тому для кращих планів візьміть цей попередній прогноз до уваги. Уточнення - поступово, на тижні", - написала Діденко.

"Хочу всіх попередити": синоптик розповіла, чого чекати від погоди у перших числах грудня

Скріншот поста (facebook.com/tala.didenko)

Нагадаємо, синоптик розповіла, яку погоду чекати в понеділок. З понеділка погодні умови почнуть погіршуватися.

Наталка Діденко порекомендувала жителям України утеплятися, брати з собою парасольки, перевзувати машини і запасатися таблетками від головного болю.

"Стійка до вологи куртка з капюшоном, парасолька, лижного типу черевики, ну, або просто спортивного, але на товстій підошві або просто модні, але також на товстій підошві, рукавички, зимова гума на машині, носові хусточки, які Цитрамон-ібупрофен від голови - все це завтра може знадобитися жителям всього Заходу, Житомирської, Київської, Чернігівської, Вінницької, Одеської та Черкаської областей", - написала синоптик

Жителям західних областей Наталка Діденко пообіцяла мокрий сніг, дощ, вітер і похолодання. І попросила бути обережніше.

До речі, зима принесе українцям сильні магнітні бурі.