На холодець буде: українці висміяли інцидент з підкинутою головою Гордону

На холодець буде: українці висміяли інцидент з підкинутою головою Гордону
Дмитро Гордон (фото: facebook.com/gordondmitry)

Дехто вбачає в інциденті політичний підтекст

Вчора, 11 лютого, до офісу журналіста Дмитра Гордона невідомі особи принесли голову свині із презервативом на п'ятаку на вилах. Вони також залишили на асфальті образливі послання, повідомив "Київ Оперативний".

 

Фото: facebook.com/KyivOperativ

Українці бурхливо відреагували на таке послання. Хтось пожалів свиню, дехто порадів за журналіста, бо тепер йому буде з чого зварити холодець. А хтось навіть вбачив у цьому політичний контекст, згадавши славнозвісні вила, на які була наштрикнута голова свині.

"Судячи з вил, які були залишені на місці злочину, неважко здогадатись хто саме це був", - провів паралелі Vitalii Kalnyi.

"Нічого страшного, Гордон поставить на свинку золоту пірамідку Ю Шин Се і все стане добре", - пожартував Костянтин Загарійчук.

"З упевненістю можу заявити: в нашій країні пітекантропи не вимерли. Так що для британських вчених тут полі не оране для досліджень", - написав Oleg Kotlyar.

"Хтось подякував за роботу. Гонорари різні бувають. Я думаю заощадливий Діма не викине", - дійшов висновку Olexandr Sokolov.

"Буде у Діми холодець!" - пожартував Владислав Білоус.

"Конячої голови не були, взяли свинячу... Місцеві традиції", - написав Serhii Siryk.

На холодець буде: українці висміяли інцидент з підкинутою головою Гордону

Скріншот коментарів: facebook.com

Нагадаємо, нещодавно скандальний народний депутат Михайло Добкін викликав шквал критики з боку дописувачів після того, як опублікував нове відео у Twitter.

Також ми повідомляли, що Володимира Зеленського, який є кандидатом на пост президента України на виборах 2019, підозрюють у підкупі виборців.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся